İnsan Kaynakları

İnsan hayatının temel unsuru olan kariyer gelişimi yaşam döngüsünü kapsayan bir süreçtir. Kariyer gelişiminde kişinin sadece kendi hayatı değil, aile ve çevresi ile ilgili olan dinamikler de ön plandadır. Kişinin kendisini keşfetmesi için attığı önemli adımlardan birisi, iş fırsatlarını değerlendirmesi ile beraber karar vermesi ve hedef belirlemesidir. Bu konuda doğru yönlendirme son derece önemlidir. Adelsan olarak çalışanlarımızın kendilerine en uygun seçenekleri değerlendirip insanlara maksimumda fayda sağlamaları için gerekli desteği veriyor, kariyerlerinde doğru adımlarla yürümeleri için gerekli donanımı sağlıyoruz.
Geniş çaplı yürüttüğümüz faaliyet alanımızda ekibimize daima yeni yüzler yeni yetenekler kattık, katmaya da devam ediyoruz. Adelsan olarak öncelikle insana fayda birinci vazifemiz olmuştur. Bu mantıkla yürüttüğümüz işe alım süreçlerimizde ailemize katılmak isteyen kişileri mevcut ihtiyaç dahilinde değerlendiriyor, kendilerine en uygun departmanlara yerleştirip istihdam sağlıyoruz.
Gerekli eğitimi almış ve kendisini bu alana girmek için hazırlayan gençlere staj imkanı sunarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Firmamızın verdiği her hizmet kolunda çevreye duyarlı, insana saygılı, iş bitirici bir ekip oluşturmaktayız. Bu ekibi oluştururken temelde sağlam, ayakları yere basan bir anlayış benimsedik. Öğrenmeye aç, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen genç insanlara staj imkanı sunarak hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.